genel & tarih vb.

recaptcha para kazandıran alternatifi hcaptcha nedir?

HCaptcha hakkında.

hCaptcha, makine öğreniminde en fazla emek gerektiren sorunu çözmek için tasarlanmıştır: çok miktarda veriyi zamanında, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde etiketlemek.

Daha fazla veri genellikle eğitim makinesi öğrenme modellerinde daha iyi sonuçlar verir. Derin modellerin son zamanlardaki başarısı, neredeyse her zaman bazı insan incelemeleriyle giderek daha büyük veri kümelerine yol açmıştır. Bununla birlikte, Mechanical Turk, Figure Eight, vb. Yoluyla insan tarafından incelenen büyük veri setleri oluşturmak hem yavaş hem de pahalıdır.

hCaptcha, web sitelerinin botları ve diğer kötüye kullanım biçimlerini engellerken bu talebe hizmet eden para kazanmasına izin verir.

HCaptcha pazarı, Ethereum blok zincirinde çalışan insan incelemesi için açık, merkezi olmayan bir protokol olan HUMAN Protokolü tarafından desteklenmektedir. Web siteleri, kullanıcılar sitelerinde hCaptcha widget’ını kullandıklarında İnsan Jetonları (HMT) kazanırlar ve makine öğrenen şirketler verilerini etiketlemek için İnsan Jetonları öderler.

Site trafiğinden para kazanmanın yeni bir yolu.

Botları uzak tutmak için bir captcha kullanıyor musunuz? hCaptcha, web siteleri için para kazanan ve şirketlerin verilerini etiketlemelerine yardımcı olan reCAPTCHA’nın yerini alan bir yedekidir.

 

hcaptcha websitesi ve wordpress eklentisi

web sitesi : https://www.hcaptcha.com/

wordpress eklentisi https://tr.wordpress.org/plugins/hcaptcha-for-forms-and-more/

Express Your Reaction
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Benzer Yazılar
genel & tarih vb.

Universal Declaration Of Animal Rights

genel & tarih vb.

Hayvan hakları bildirgesi.

genel & tarih vb.

stremio ile netflix disney plus hulu amazon prime ücretsiz dizi ve filmler

genel & tarih vb.

ücretsiz limitsiz pinterest white token alımı.

yazılarıma abone olmak ister misin?

Bir yanıt yazın